GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kopp 7897402
nr 789 7402
Kopp
med fat, Senempire, Frankrike
Kondition: skador/lagningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:49:24
500 kr
Senempiren
Kopp
Kondition: skador/lagningar
nr 789 7402
Kopp
med fat, Senempire, Frankrike
Kondition: skador/lagningar
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 5 november 2012 |
Senempiren